Nasza misja

O nas

To co robimy z maluchami to nie tylko pielęgnacja, to przede wszystkim nauka w relacji z innymi dziećmi – nauka współpracy, empatii, zdolności do wyrażania swoich potrzeb. Chcemy aby nasz punkt dziennego opiekuna opuszczały dzieci śmiałe, wierzące w swoje siły, szanujące potrzeby tak swoje, jak innych – tak dzieci, jak i dorosłych. Punkt dziennego opiekuna „Drejdel” jest inicjatywą fundacji „Przestrzeń dla edukacji”, powstałą we współpracy z Gminą Wyznaniową Żydowską w Warszawie. Fundacja „Przestrzeń dla edukacji” skupia się na poprawie jakości edukacji dla dzieci najmłodszych.

Praca magisterska może być dla studenta prawdziwym wyzwaniem. Przecież ta praca wymaga wielu szczególnych umiejętności, zwłaszcza umiejętności prowadzenia samodzielnych badań naukowych i pisania tekstów akademickich. Dlatego uczniowi łatwiej jest znaleźć ghostwriter masterarbeit który pomoże pomyślnie wykonać to zadanie. Z jego pomocą nie można martwić się o profesjonalizm pracy, a zostanie ona wykonana w stu procentach terminowo.

Nasze metody pracy opieramy na zasadach porozumienia bez przemocy i takiego sposobu komunikowania się używamy zarówno wobec dzieci, jak i dorosłych, z którymi pracujemy – czyli naszych rodziców. Od tego, jak dziecko umie komunikować swoje stany, radość, frustracje, zależy to, jak poradzi sobie w grupie żłobkowej i przedszkolnej. Zatem rozmowa, dialog, kontakt – są dla nas w „Drejdlu” najważniejsze.

W „Drejdlu” skracamy dystans – wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu, żadnych „pań” i „cioć”. Z rodzicami także przechodzimy na „ty”. Skrócenie dystansu służy naszej relacji i pozwala z większym komfortem pracować z rodzicami i na bieżąco rozmawiać o sukcesach ale i trudnościach, jakie miewają dzieci.

Adaptacja – jest dla nas procesem kluczowym. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to proces, który trwa i wymaga mniej wysiłku a bardziej – cierpliwości i zaufania dziecku. . Nie rozłączamy dzieci i rodziców na siłę, nie dajemy się dziecku „wypłakać”, koncentrujemy się natomiast na tym, że dziecko ma się czuć u nas bezpieczne.

Rodzice w „Drejdlu” są zawsze mile widziani także poza adaptacją. Zapraszamy zawsze na „dywanikowanie” – spędzanie czasu z dzieckiem przy odprowadzaniu lub odbieraniu dziecka.

FACEBOOK